>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Ruijie Reyee dostopna točka Wi-Fi6 1800Mb AX Omni zunanja RG-RAP6262(G)

Ruijie RG-RAP6262G dostopna točka z giga omrežnimi priklopi in Wi-Fi 6 povezavo omogoča še hitrejšo in zanesljivejšo povezavo. Je odlična dostopna točka za dvorane, garaže, velika parkirišča ali prireditve saj omogoča do 256 uporabnikov hkrati. Njegova napredna tehnologija omogoča napajanje preko PoE 802.3at, nadzor dostopa in zaščito pred vdori, kar zagotavlja varno delovanje vašega omrežja ter zaščiti vaše občutljive podatke. Uporabniku prijazna konfiguracija in enostavna uporaba, tudi v zunanjih prostorih saj je odporen na vodo in prah do IP68…
Blagovna znamka: Ruijie Reyee
Na voljo: Zaloga: 4
Šifra: 9108166
Šifra dobavitelja: RG-RAP6262(G)
EAN koda: 6971693272422
315,03 € z DDV
decrease increase

Ruijie RG-RAP6262G dostopna točka z giga omrežnimi priklopi in Wi-Fi 6 povezavo omogoča še hitrejšo in zanesljivejšo povezavo. Je odlična dostopna točka za dvorane, garaže, velika parkirišča ali prireditve saj omogoča do 256 uporabnikov hkrati. Njegova napredna tehnologija omogoča napajanje preko PoE 802.3at, nadzor dostopa in zaščito pred vdori, kar zagotavlja varno delovanje vašega omrežja ter zaščiti vaše občutljive podatke. Uporabniku prijazna konfiguracija in enostavna uporaba, tudi v zunanjih prostorih  saj je odporen na vodo in prah do IP68…

 

Tehnične lastnosti:

Omrežni vmesnik:

2x PoE 10/100/1000 Base-T (PoE in 802.3at)

Brezžični protokol: 802.11ax (Wi-Fi 6), 1775Mbps

Do 574Mbps pri 2,4GHz

Do 1201Mbps pri 5GHz

Vgrajena antena: Omni-directional

MIMO: 2x2 pri 2,4 GHz, 2x2 pri 5 GHz

Največje število uporabnikov: 256

Napajanje: 802.3at PoE adapter (ni priložen)

Poraba energije: <18 W

Delovna temperatura: -30°C~65°C

Podpira Reyee Mesh

IP68

 

Paket vsebuje: 1x Ruijie Reyee dostopna točka Wi-Fi6 1800Mb AX Omni zunanja RG-RAP6262(G), 1x Montažni set, 1x Navodila

Ruijie RG-RAP6262G dostopna točka z giga omrežnimi priklopi in Wi-Fi 6 povezavo omogoča še hitrejšo in zanesljivejšo povezavo. Je odlična dostopna točka za dvorane, garaže, velika parkirišča ali prireditve saj omogoča do 256 uporabnikov hkrati. Njegova napredna tehnologija omogoča napajanje preko PoE 802.3at, nadzor dostopa in zaščito pred vdori, kar zagotavlja varno delovanje vašega omrežja ter zaščiti vaše občutljive podatke. Uporabniku prijazna konfiguracija in enostavna uporaba, tudi v zunanjih prostorih  saj je odporen na vodo in prah do IP68…

 

Tehnične lastnosti:

Omrežni vmesnik:

2x PoE 10/100/1000 Base-T (PoE in 802.3at)

Brezžični protokol: 802.11ax (Wi-Fi 6), 1775Mbps

Do 574Mbps pri 2,4GHz

Do 1201Mbps pri 5GHz

Vgrajena antena: Omni-directional

MIMO: 2x2 pri 2,4 GHz, 2x2 pri 5 GHz

Največje število uporabnikov: 256

Napajanje: 802.3at PoE adapter (ni priložen)

Poraba energije: <18 W

Delovna temperatura: -30°C~65°C

Podpira Reyee Mesh

IP68

 

Paket vsebuje: 1x Ruijie Reyee dostopna točka Wi-Fi6 1800Mb AX Omni zunanja RG-RAP6262(G), 1x Montažni set, 1x Navodila

Garancija: 36 mesecev

Teža: 2,940kg

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Ruijie Reyee pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga Singlemode 1310nm MINI-GBIC-LX-SM13

Šifra: 7948052
Zaloga: 4
Ruijie pretvornik FO SFP Mini-GBIC-SX MM1310, singlemode, hitrost prenosa do 1.25Gbps, enostavna namestitev, doseg do 10km, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
61,82 € z DDV

Ruijie Reyee dostopna točka Wi-Fi6 3000Mb AX SFP Giga stropna RG-AP820-L/V3

Šifra: 9108157
Zaloga: 9
Ruijie RG-AP820-L (V3) dostopna točka s SFP 2,5Gbps priklopom in Wi-Fi 6 povezavo omogoča še hitrejšo in zanesljivejšo povezavo. Njegova napredna tehnologija omogoča napajanje preko PoE 802.3af, nadzor dostopa in zaščito pred vdori, kar zagotavlja varno delovanje vašega omrežja ter zaščiti vaše občutljive podatke. Uporabniku prijazna konfiguracija in enostavna uporaba…
328,79 € z DDV

Ruijie Reyee stikalo Giga 24-port PoE + 4x SFP kovinsko Managed rack

Šifra: 9104208
Zaloga: 9
Ruijie Reyee 24-port gigabitno stikalo in 4x SFP Uplink je idealno za podjetja, gostinstvo, tovarne, izobraževalne ustanove, trgovine in nadzorne sisteme. Prednost je v upravljanju preko Ruijie Cloud platforme, ki vam omogoča enostavno optimizacijo in upravljanje stikala kjerkoli in kadarkoli. Zahvaljujoč samodejnemu preprečevanju zank boste zagotovili nemoteno delovanje storitev, saj bo stikalo samodejno prepoznal in odpravil morebitne zanke v omrežju.
642,45 € z DDV

Samsung SSD disk 2TB NVME M.2 EVO 970 PLUS MZ-V7S2T0BW

Šifra: 8943132
Zaloga: 2
Samsung 970 je M.2 SSD disk s kontrolerjem Samsung in kapaciteto 2TB ter tehnologijo TurboWrite prinaša osupljive hitrosti. Optimiziran je za največjo vzdržljivost in zanesljivost. Programska oprema Samsung Magician omogoča spreminjanje nastavitev, posodabljanje, nadzor varnosti in testiranje zmogljivosti diska...
238,14 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display