>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

SAMSUNG USB 3.1 ključ 64GB BAR PLUS siv MUF-64BE4/APC

64GB USB pomnilniški ključ Samsung Bar Plus je sodobne oblike, njegova kovinska oblika izžareva stil, hitro branje do 300MB/s in zanesljivost. S kovinskim ohišjem skrbi za varnost podatkov saj je odporen na udarce in magnetna polja.
Blagovna znamka: Samsung
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 21.08.2024
Šifra: 8920154
Šifra dobavitelja: MUF-64BE4/APC
EAN koda: 8801643230739
15,80 € z DDV
decrease increase

64GB USB pomnilniški ključ Samsung Bar Plus je sodobne oblike, njegova kovinska oblika izžareva stil, hitrost branja do 300MB/s in zanesljivost. S kovinskim ohišjem skrbi za varnost podatkov saj je odporen na udarce in magnetna polja.

 

Bar Plus ključek s svojim kovinskih ohišjem skrbi za varnost podatkov. Ključek je odporen na udarce (1500 g), rentgenske žarke (do 100 mGy), magnetna polja (15,000 G) in temperature do 85°C.

 

Tehnične lastnosti:

USB ključek z USB-A priklopom

Podpira USB 3.1 hitrosti

Hitrosti branja do 300 MB/s

Kapaciteta: 64GB

Dimenzije: 15,46 x 40,05 x 12,02 mm

Teža: 10,9g

Barva: Siva

64GB USB pomnilniški ključ Samsung Bar Plus je sodobne oblike, njegova kovinska oblika izžareva stil, hitrost branja do 300MB/s in zanesljivost. S kovinskim ohišjem skrbi za varnost podatkov saj je odporen na udarce in magnetna polja.

 

Bar Plus ključek s svojim kovinskih ohišjem skrbi za varnost podatkov. Ključek je odporen na udarce (1500 g), rentgenske žarke (do 100 mGy), magnetna polja (15,000 G) in temperature do 85°C.

 

Tehnične lastnosti:

USB ključek z USB-A priklopom

Podpira USB 3.1 hitrosti

Hitrosti branja do 300 MB/s

Kapaciteta: 64GB

Dimenzije: 15,46 x 40,05 x 12,02 mm

Teža: 10,9g

Barva: Siva

Garancija: 36 mesecev

Teža: 0,150kg

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

EFB optični patch SM PK-9 LC/LC 50m Duplex

Šifra: 7950079
Zaloga: 3
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 50m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
34,49 € z DDV

Digitus pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC SM DN-82121-1

Šifra: 7948002
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, singlemode, črna barva, pasivno hlajenje, kovinsko ohišje, vgrajenih 2MB predpomnilnika, podpira single mode optične povezave...
74,54 € z DDV

Digitus kabel CAT.5e SF/UTP flex 100m DK-1531-P-1-1

Šifra: 9001024
Zaloga: 10+
Digitus komunikacijski SF-UTP kabel Cat 5e - mehki, razred D - (za izdelavo povezovalnih kablov) 100MHz, prevodnik debeline 26/7 AWG (4x2)...
60,27 € z DDV

Intellinet RJ45 konektor CAT.5e UTP trdi kabel pak/100 502399

Šifra: 7808001
Zaloga: 10+
RJ45 konektor UTP pakiran po 100 kom.
24,83 € z DDV

Mikrotik stikalo Giga 24-port rack 2xSFP + CRS326-24G-2S+RM

Šifra: 9104082
Zaloga: 10+
Mikrotik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom, ki vsebuje 24x gigabitnih portov in 2x SFP+ (10Gb) kletko s podporo DDMI. Stikalo je primerno za vgradnjo v komunikacijsko omaro ter pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje.
231,74 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display