Išči

Stikalo Giga 48cm 24xSFP+ 2x QSFP+ CRS326-24S+2Q+RM Mikrotik

Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro. Gre za prvi Mikrotik produkt s QSFP+ kletkami, katere omogočajo 40Gbps hitrosti prenosa podatkov. Vsebuje 5x gigagibtnih vhodov in 24x SFP+ in 2x QSFP+ kletko ter 1x RS232 RJ45 priključek. Stikalo vsebuje Quick-Set funkcijo, katera omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 2
Brezplačna dostava
Šifra: 9104106
Šifra dobavitelja: CRS326-24S+2Q+RM
EAN koda: 3830056434828
520,44 € z DDV
decrease increase

Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM je prvi Mikrotik produkt s QSFP+ kletkami, katere omogočajo 40Gbps hitrosti prenosa podatkov.
Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev.
• "non-blocking" preklapljanje na OSI Layer 2
• 16K host tabela
• IEEE 802.1Q VLAN
• konfiguracija VLAN-ov
• Do 4K simultanih VLAN-ov
• Broadcast Storm kontrola
• Mikrotik neighbour odkrivanje
• SNMP v2/v3
• RSTP
• port-to-port forwarding
• MAC filter,
• ACL - Access List
• traffic mirroring
• omejevanje hitrosti prenosa,
• nastavljanje nekaterih polj v MAC in IP glavah paketov

Specifikacije:
Arhitektura: MIPSBE
Procesor: QCA9531
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 650 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Operacijski sistem: RouterOS L5 / SwitchOS (Dual boot)
Dimenzije: 443 x 183 x 44 mm
RAM: 64 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Napajanje:
AC vhodni priključek: 2x 110 - 240V
Največja poraba energije: 69W
Največja poraba energije dodatnih priključkov: 42W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
24x SFP+ kletka
2x QSFP+ kletka
Ostalo:
1x RS232 RJ45 priključek
USB vmesnik: 1x USB tip-A (s podporo za 3G/4G modem ali dodaten pomnilnik)
Maksimalni tok USB: 1A
Redundančno napajanje
Aktivno hlajenje ohišja
Reset gumb

L1 throughput: 320.000 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 2x Napajalni kabel, 1x Pribor za montažo v rack, 1x Navodila

Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM je prvi Mikrotik produkt s QSFP+ kletkami, katere omogočajo 40Gbps hitrosti prenosa podatkov.
Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev.
• "non-blocking" preklapljanje na OSI Layer 2
• 16K host tabela
• IEEE 802.1Q VLAN
• konfiguracija VLAN-ov
• Do 4K simultanih VLAN-ov
• Broadcast Storm kontrola
• Mikrotik neighbour odkrivanje
• SNMP v2/v3
• RSTP
• port-to-port forwarding
• MAC filter,
• ACL - Access List
• traffic mirroring
• omejevanje hitrosti prenosa,
• nastavljanje nekaterih polj v MAC in IP glavah paketov

Specifikacije:
Arhitektura: MIPSBE
Procesor: QCA9531
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 650 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Operacijski sistem: RouterOS L5 / SwitchOS (Dual boot)
Dimenzije: 443 x 183 x 44 mm
RAM: 64 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Napajanje:
AC vhodni priključek: 2x 110 - 240V
Največja poraba energije: 69W
Največja poraba energije dodatnih priključkov: 42W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
24x SFP+ kletka
2x QSFP+ kletka
Ostalo:
1x RS232 RJ45 priključek
USB vmesnik: 1x USB tip-A (s podporo za 3G/4G modem ali dodaten pomnilnik)
Maksimalni tok USB: 1A
Redundančno napajanje
Aktivno hlajenje ohišja
Reset gumb

L1 throughput: 320.000 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 2x Napajalni kabel, 1x Pribor za montažo v rack, 1x Navodila

Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,5m Leviton siv

Šifra: 9030287
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
5,43 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb AC Mesh UAP-AC-M UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108071
Zaloga: 10+
Brezžična dostopna točka je idealna za uporabo na številnih lokacijah. Ubiquiti UAP-AC-M UniFi AC Mesh ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, 2x2 MIMO v 2,4GHz pasu in 2x2 MIMO v 5GHz pasu. Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja...
109,74 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,40 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,65 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 3m Digitus

Šifra: 7909039
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,52 € z DDV

Podaljšek 220V kabel 3m bel Bachmann

Šifra: 8203023
Zaloga: 10+
Podaljšek Bachmann visoke kakovosti, 1 vtičnica schuko 220V, bele barve, dolžina kabla 3m...
6,42 € z DDV
Filtri
Sort
display