Išči

Stikalo Giga 48cm 48x RJ45 48x PoE 2xSFP 2x QSFP+ CRS354-48P-4S+2Q+RM Mikrotik

Mikrotik CRS354-48P-4S+2Q+RM Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro. Stikalo je učinkovita in prilagodljiva vgradnja rešitev za upravljanje omrežij v zahtevnih in zasedenih okoljih. Vsebuje 48x gigagibtnih vhodov in 4x SFP+ in 2x QSFP+ kletko ter 1x RS232 RJ45 priključek. Stikalo vsebuje Quick-Set funkcijo, katera omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 5
Brezplačna dostava
Šifra: 9104119
Šifra dobavitelja: CRS354-48P-4S+2Q+RM
EAN koda: 3830056434958
942,89 € z DDV
decrease increase

Mikrotik CRS354-48P-4S+2Q+RM stikalo je učinkovita in prilagodljiva vgradnja rešitev za upravljanje omrežij v zahtevnih in zasedenih okoljih.
Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro.

Stikalo ima 48 Gigabit RJ45 priključkov, 4 SFP+ priključke in pa 2 QSFP+ priključka s hitrostjo 40Gbps. Vseh 48 RJ45 priključkov ponuja več možnosti PoE napajanja: Pasivni PoE, nizkonapetostni PoE in 802.3at/at (Type 1 PoE / Type 2 PoE+) aktivni PoE, s samodejnim zaznavanjem pravilnega PoE napajanja, kar poenostavi uporabo stikala. Stikalo ima vgrajen napajalnik kateri omogoča 750W izhodne moči.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Specifikacije:
Arhitektura: MIPSBE
Procesor: QCA9531
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 650 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Operacijski sistem: RouterOS L5
Dimenzije: 443 x 382 x 44 mm
RAM: 64 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Napajanje:
AC vhodni priključek: 110 - 240V
PoE izhod: da (48x 802.3af/at PoE/PoE+ ali pasivni PoE)
PoE izhodni priključki: Ether1-Ether48
Max izhod na priključek (vhod > 30V): 566mA
Max izhod na priključek (vhod < 30V): 1000mA
Max skupni izhod: 27A (nizkonapetostni PoE - 26V) ali 13.2A (visokonapetostni PoE 53V)
Največja poraba energije: 800W
Največja poraba energije brez priključkov: 85W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100 RJ45 priključek
48x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
4x SFP+ kletka
2x QSFP+ kletka
Ostalo:
1x RS232 RJ45 priključek
Senzor temperature PCB in CPU, senzor napetosti in voltaže
Aktivno hlajenje ohišja
Reset gumb

L1 throughput: 168.100 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 1x Napajalni kabel, 1x Pribor za montažo v rack, 1x Organizator kablov, 1x Navodila

Mikrotik CRS354-48P-4S+2Q+RM stikalo je učinkovita in prilagodljiva vgradnja rešitev za upravljanje omrežij v zahtevnih in zasedenih okoljih.
Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro.

Stikalo ima 48 Gigabit RJ45 priključkov, 4 SFP+ priključke in pa 2 QSFP+ priključka s hitrostjo 40Gbps. Vseh 48 RJ45 priključkov ponuja več možnosti PoE napajanja: Pasivni PoE, nizkonapetostni PoE in 802.3at/at (Type 1 PoE / Type 2 PoE+) aktivni PoE, s samodejnim zaznavanjem pravilnega PoE napajanja, kar poenostavi uporabo stikala. Stikalo ima vgrajen napajalnik kateri omogoča 750W izhodne moči.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Specifikacije:
Arhitektura: MIPSBE
Procesor: QCA9531
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 650 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Operacijski sistem: RouterOS L5
Dimenzije: 443 x 382 x 44 mm
RAM: 64 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Napajanje:
AC vhodni priključek: 110 - 240V
PoE izhod: da (48x 802.3af/at PoE/PoE+ ali pasivni PoE)
PoE izhodni priključki: Ether1-Ether48
Max izhod na priključek (vhod > 30V): 566mA
Max izhod na priključek (vhod < 30V): 1000mA
Max skupni izhod: 27A (nizkonapetostni PoE - 26V) ali 13.2A (visokonapetostni PoE 53V)
Največja poraba energije: 800W
Največja poraba energije brez priključkov: 85W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100 RJ45 priključek
48x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
4x SFP+ kletka
2x QSFP+ kletka
Ostalo:
1x RS232 RJ45 priključek
Senzor temperature PCB in CPU, senzor napetosti in voltaže
Aktivno hlajenje ohišja
Reset gumb

L1 throughput: 168.100 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 1x Napajalni kabel, 1x Pribor za montažo v rack, 1x Organizator kablov, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.6000
Teža bruto v kg: 0.9000
Pakiranje v kartonu: 2
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 1m moder Digitus

Šifra: 9030100
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m -siv Digitus

Šifra: 9030113
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m moder Digitus

Šifra: 9030158
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m -siv Digitus

Šifra: 9030114
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m Leviton

Šifra: 7909058
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,71 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

Šifra: 7948014
Zaloga: 9
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, singlemode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+31DLC10D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 10 km s podporo DDM...
149,40 € z DDV
Filtri
Sort
display