Išči

Stikalo Giga 48cm 48x RJ45 2x SFP+ 2x QSFP+ CRS354-48G-4S+2Q+RM Mikrotik

Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro. Stikalo je učinkovita in prilagodljiva vgradnja rešitev za upravljanje omrežij v zahtevnih in zasedenih okoljih. Vsebuje 48x gigagibtnih vhodov in 4x SFP+ in 2x QSFP+ kletko ter 1x RS232 RJ45 priključek. Stikalo vsebuje Quick-Set funkcijo, katera omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 3
Brezplačna dostava
Šifra: 9104118
Šifra dobavitelja: CRS354-48G-4S+2Q+RM
EAN koda: 3830056434941
531,96 € z DDV
decrease increase

Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM stikalo je učinkovita in prilagodljiva vgradnja rešitev za upravljanje omrežij v zahtevnih in zasedenih okoljih.
Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro.

Stikalo ima 48 Gigabit RJ45 priključkov, 4 SFP+ priključke in pa 2 QSFP+ priključka s hitrostjo 40Gbps.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Specifikacije:
Arhitektura: MIPSBE
Procesor: QCA9531
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 650 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Operacijski sistem: RouterOS L5
Dimenzije: 443 x 297 x 44 mm
RAM: 64 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Napajanje:
AC vhodni priključek: 2x 110 - 240V
Največja poraba energije: 60W
Največja poraba energije dodatnih priključkov: 50W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100 RJ45 priključek
48x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
4x SFP+ kletka
2x QSFP+ kletka
Ostalo:
1x RS232 RJ45 priključek
Redundančno napajanje
Senzor temperature PCB in napetosti
Aktivno hlajenje ohišja
Reset gumb

L1 throughput: 168.100 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 2x Napajalni kabel, 1x Pribor za montažo v rack, 1x Organizator kablov, 1x Navodila

Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM stikalo je učinkovita in prilagodljiva vgradnja rešitev za upravljanje omrežij v zahtevnih in zasedenih okoljih.
Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro.

Stikalo ima 48 Gigabit RJ45 priključkov, 4 SFP+ priključke in pa 2 QSFP+ priključka s hitrostjo 40Gbps.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Specifikacije:
Arhitektura: MIPSBE
Procesor: QCA9531
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 650 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Operacijski sistem: RouterOS L5
Dimenzije: 443 x 297 x 44 mm
RAM: 64 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Napajanje:
AC vhodni priključek: 2x 110 - 240V
Največja poraba energije: 60W
Največja poraba energije dodatnih priključkov: 50W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100 RJ45 priključek
48x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
4x SFP+ kletka
2x QSFP+ kletka
Ostalo:
1x RS232 RJ45 priključek
Redundančno napajanje
Senzor temperature PCB in napetosti
Aktivno hlajenje ohišja
Reset gumb

L1 throughput: 168.100 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 2x Napajalni kabel, 1x Pribor za montažo v rack, 1x Organizator kablov, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.6000
Teža bruto v kg: 0.9000
Pakiranje v kartonu: 3
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 1m zelen Digitus

Šifra: 9030103
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 1m siv Digitus

Šifra: 9032040
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,40 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m zelen Digitus

Šifra: 9030157
Zaloga: 10+
Mrežni povezovalni UTP kabel CAT6, specialna RJ45 moška konektorja, dolžina: 2m, barva: zelena...
2,38 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,30 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1,5m Leviton moder LSOH

Šifra: 9025174
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
4,00 € z DDV

I člen spojnik RJ45 UTP CAT5e plastik Digitus

Šifra: 9060004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 spojni I člen UTP CAT.5e, za spajanje dveh RJ45 kablov, plastično ohišje...
0,70 € z DDV
Filtri
Sort
display