Išči

Zaščitni pokrovček univerzalni za spletne kamere (set/3kos) Delock

Delock univerzalni zaščitni pokrovček za spletne kamere poskrbi za večjo zaščito zasebnosti. Pokrovček lahko uporabnik odpre ali zapre. Majhna in tanka zasnova omogoča namestitev pokrovčka na prenosnike, monitorje, tablice in pametne telefone...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7630011
Šifra dobavitelja: 20652
EAN koda: 4043619206520
4,17 € z DDV
decrease increase

Delock univerzalni zaščitni pokrovček za spletne kamere poskrbi za večjo zaščito zasebnosti. Pokrovček lahko uporabnik odpre ali zapre. Majhna in tanka zasnova omogoča namestitev pokrovčka na prenosnike, monitorje, tablice in pametne telefone. Pokrovček je samolepilen in ga je enostavno namestiti ali odstraniti.

Tehnične lastnosti:
• Samolepilni pokrovček (3M trak)
• Material: aluminij
• Barva: črna
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 17.5 x 9.0 x 0.9 mm
• Namestitev na ravno gladko podlago

Paket vsebuje:
3x Zaščitni pokrovček za kamero

Delock univerzalni zaščitni pokrovček za spletne kamere poskrbi za večjo zaščito zasebnosti. Pokrovček lahko uporabnik odpre ali zapre. Majhna in tanka zasnova omogoča namestitev pokrovčka na prenosnike, monitorje, tablice in pametne telefone. Pokrovček je samolepilen in ga je enostavno namestiti ali odstraniti.

Tehnične lastnosti:
• Samolepilni pokrovček (3M trak)
• Material: aluminij
• Barva: črna
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 17.5 x 9.0 x 0.9 mm
• Namestitev na ravno gladko podlago

Paket vsebuje:
3x Zaščitni pokrovček za kamero

Teža neto v kg: 0.0040
Teža bruto v kg: 0.0050
Pakiranje v kartonu: 120
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

USB 3.1 ključ 64GB AH360 APACER siv

Šifra: 8920098
Zaloga: 1
Eleganten mini USB ključ s kovinskim "unibody" ohišjem brez pokrovčka, možnost pritrditve na ključe ali trak...
8,36 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,25m-siv Digitus

Šifra: 9025247
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,10 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m -siv Digitus

Šifra: 9025182
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,40 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Slušalke + mikrofon SBOX HS-201 črne

Šifra: 7512030
Zaloga: 0
Dobava: 10.03.2021
SBOX HS-201, multimedijske stereo slušalke z boom mikrofonom...
4,03 € z DDV

Adapter-AVDIO Jack 3,5M 4-pin - 2x3,5Ž 20cm CTIA Delock

Šifra: 9701037
Zaloga: 10+
Delock AUX adapter CTIA za 4-pinski kombo audio+mikrofon vmesnik v dva 3-pinska stereo vmesnika...
3,77 € z DDV
Filtri
Sort
display