Išči

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

Digitus optični adapter I člen SC Duplex singlemode, plastično ohišje...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7801012
Šifra dobavitelja: DN-96003-1
EAN koda: 4016032335634
1,77 € z DDV
decrease increase

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus
Za podaljševanje SC dvojnega singlemodnega kabla
2x SC Duplex ženski vmesnik
Plastično ohišje

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus
Za podaljševanje SC dvojnega singlemodnega kabla
2x SC Duplex ženski vmesnik
Plastično ohišje

Teža neto v kg: 0.0087
Teža bruto v kg: 0.0091
Pakiranje v kartonu: 1500
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 1m Leviton LSOH

Šifra: 5090000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
3,49 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,25m siv Digitus

Šifra: 9025247
Zaloga: 0
Dobava: 29.07.2021
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,10 € z DDV

Kabel USB A-B 1m Digitus dvojno oklopljen črn

Šifra: 8519051
Zaloga: 10+
Digitus USB povezovalni kabel USB 2.0, Dvojno oklopljen, za priklop USB tiskalnikov, modemov, optičnih čitalcev, dolžine 1m...
1,34 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1,5m Leviton LSOH

Šifra: 5080000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
4,00 € z DDV

Optični patch pigtail SM 9/125 SC OS2 2m KELine

Šifra: 7955012
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
3,25 € z DDV

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901004
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,70 € z DDV
Filtri
Sort
display