>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

EFB optični patch MM LC/LC 15m

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 15m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7950099
Šifra dobavitelja: O0310.15
EAN koda: 4049759022334
23,24 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 15 m, oranžne barve

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 15 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.1400
Teža bruto v kg: 0.1530
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Value napajalni kabel 220V podaljšek 0,5m C13-C14

Šifra: 8510070
Zaloga: 10+
Value napajalni podaljševalni kabel C13 - C14, 220 V, za UPS, računalnike, napajalne adapterje, dolžine 0,5m...
3,90 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 1m OM4

Šifra: 7950008
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 1m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,15 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 3m OM4

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
11,77 € z DDV

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10 Giga Multimode S+85DLC03D

Šifra: 7948015
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, multimode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 300m s podporo DDM...
65,45 € z DDV

BROTHER trak TZe 221 bel/črn 9mm

Šifra: 1301010
Zaloga: 10+
Kakovostni laminiran TZe Brother trak, širine 9mm in skupne dolžine 8m. Trak je bele barve in omogoča potisk v črni barvi…
18,17 € z DDV

Kanal NIK pohodni 52x14 siv

Šifra: 9009006
Zaloga: 10+
NIK pohodni inštalacijski kanal, Kanal NIK P, pohodni, siva barva...
5,73 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display