Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 20m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 20m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 3
Šifra: 7950080
Šifra dobavitelja: O0312.20
EAN koda: 4049759024307
32,04 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 75°C
Dolžina 20 m, modre barve

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 75°C
Dolžina 20 m, modre barve

Teža neto v kg: 0.1600
Teža bruto v kg: 0.1730
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display