Išči

Optični patch MM 50.0 LC/ST OM3 1m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 1m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 5
Šifra: 7950071
Šifra dobavitelja: DK-2531-01/3
EAN koda: 4016032249276
7,93 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 1 m, modre barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 1 m, modre barve

Teža neto v kg: 0.0460
Teža bruto v kg: 0.0500
Pakiranje v kartonu: 100
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 12x50 Multimode UNI OM3 Leviton

Šifra: 7901015
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.10 mm, črne barve...
2,42 € z DDV

SFTP CAT.6A patch 0,5m siv Digitus LSZH

Šifra: 9007006
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,50 € z DDV

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Šifra: 2320600
Zaloga: 10+
Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
0,90 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
17,01 € z DDV

Optični patch MM 50.0 ST/ST 1m Digitus

Šifra: 7903037
Zaloga: 10
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,77 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

Šifra: 7948005
Zaloga: 3
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik za dvojni multimode ST kabel, razdalja do 2km, automatski polni in pol-duplex način...
37,94 € z DDV
Filtri
Sort
display