Išči

Optični patch MM 50.0 LC/ST OM3 2m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7950068
Šifra dobavitelja: DK-2531-02/3
EAN koda: 4016032249283
8,66 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 2 m, modre barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 2 m, modre barve

Teža neto v kg: 0.0400
Teža bruto v kg: 0.0600
Pakiranje v kartonu: 240
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 2m Leviton LSOH

Šifra: 5100000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
2,38 € z DDV

Adapter HDMI M - DVI-D Ž 24+1 20cm Delock

Šifra: 9702032
Zaloga: 10+
Delock adapter kabel za povezovanje vaše HDMI naprave na DVI zaslonih...
7,28 € z DDV

UTP CAT.6 patch 5m -siv Digitus

Šifra: 9030116
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
4,58 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-FC 2m Duplex Leviton

Šifra: 7909004
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m Duplex rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,19 € z DDV

Adapter HDMI M - VGA Ž HD15 Aktivni na kablu 15cm SBOX

Šifra: 9704056
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Adapter HDMI-VGA za pretvarjanje digitalnega HDMI v analogni VGA signal...
12,14 € z DDV

Kabel SATA 0,5m Digitus

Šifra: 8514023
Zaloga: 10+
Digitus notranji kabel za trdi disk ali optični pogon, za povezavo SATA kontrolerja in SATA trdega diska, dolžine 0,5m...
1,60 € z DDV
Filtri
Sort
display