Išči

Optični patch MM 50.0 ST/ST OM4 2m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 2m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950034
Šifra dobavitelja: O0348.2
EAN koda: 4049759065416
12,86 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM4
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm
Dolžina 2 m, vijolične barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM4
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x ST vmesnik, 2x ST vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm
Dolžina 2 m, vijolične barve

Teža neto v kg: 0.0415
Teža bruto v kg: 0.0457
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 3m Digitus

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,96 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 3m Digitus

Šifra: 7909039
Zaloga: 7
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,52 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m KELine (ITU-T G.652.D)

Šifra: 7950047
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,26 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 3m Digitus

Šifra: 7950007
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,55 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/ST 2m Digitus

Šifra: 7909032
Zaloga: 10
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,45 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/SC 3m Digitus

Šifra: 7909045
Zaloga: 6
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,92 € z DDV
Filtri
Sort
display