Išči

Optični patch SM PK-9 LC/LC 50m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 50m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950079
Šifra dobavitelja: O0350.50
EAN koda: 4049759144418
39,89 € z DDV
decrease increase

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - LC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 50 m
Rumene barve

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - LC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 50 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.4000
Teža bruto v kg: 0.4135
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display