Išči

Optični patch SM PK-9 SC-SC 1m Duplex Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 7
Šifra: 7904028
Šifra dobavitelja: HOPSC008010SC201
EAN koda: 5050268112392
19,43 € z DDV
decrease increase

Leviton optični patch kabel
Dolžina 1 m
2 žilni, 9 µm, singlemode
SC - SC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Odporen do pritiska 1500 N, odporen na udarce do 5 Nm
Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C
Rumene barve

Leviton optični patch kabel
Dolžina 1 m
2 žilni, 9 µm, singlemode
SC - SC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Odporen do pritiska 1500 N, odporen na udarce do 5 Nm
Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.0280
Teža bruto v kg: 0.0280
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

USB 3.0 ključ 16Gb AH350 APACER črno/bel, bulk, no logo

Šifra: 8920079
Zaloga: 1
USB ključ za prenos podatkov brez logotipa, primeren za potisk, ne potrebuje gonilnikov, polnjenje preko USB vmesnika...
4,72 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m siv Digitus

Šifra: 9025195
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m siv Digitus

Šifra: 9030113
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

PoE - napajanje preko UTP 15W IEEE802.3af POE15F Tenda

Šifra: 8015015
Zaloga: 10+
Napajanje preko UTP omrežja za PoE naprave do 15W, aktivni POE adapter, idealna uporaba, kjer ni na voljo električnega napajanja...
16,16 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U kovinski Toten

Šifra: 9416014
Zaloga: 10+
Toten visokokakovostni kovinski organizator kablov 1U za montažo v komunikacijsko omaro...
17,69 € z DDV

Polica za zidni kabinet TOTEN 450mm 2kos siva

Šifra: 9418016
Zaloga: 10+
Toten polici za vgradnjo v izključno Toten zidno komunikacijsko omaro, dimenzije 450 mm...
27,55 € z DDV
Filtri
Sort
display