Išči

Optični patch SM SC-SC 2m EFB Simplex

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950098
Šifra dobavitelja: O1323.2
EAN koda: 4049759056902
7,36 € z DDV
decrease increase

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 2 m
Rumene barve

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 2 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.0200
Teža bruto v kg: 0.0310
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

I člen spojnik RJ45 UTP CAT5e plastik Digitus

Šifra: 9060004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 spojni I člen UTP CAT.5e, za spajanje dveh RJ45 kablov, plastično ohišje...
0,74 € z DDV

Kartica USB Zvočna zunanja Delock 7.1

Šifra: 9535002
Zaloga: 3
Delock USB zvočna kartica, primerna za prenosne in stacionarne računalnike, hi-speed, priključek za zvočnike, slušalke in mikrofon...
19,41 € z DDV

Hub USB 4xA mikro SBOX H-204 bel

Šifra: 9530009
Zaloga: 10+
SBOX vozlišče H-204 za priklop več USB naprav na en računalnik, dodatnih gonilnikov ne potrebuje, 4x vhodi, žepna izvedba, bele barve...
7,16 € z DDV

Pretvornik USB 3.0 - Mrežni UTP GIGA 10/100/1000 Mbps Fantec

Šifra: 9801021
Zaloga: 10+
Fantec UMP-E1000 USB pretvornik omogoča pretvorbo prostega USB 3.2 Gen1 (USB 3.1 Gen1 / USB 3.0) tip-A vmesnika v gigabitni RJ45 vmesnik...
24,70 € z DDV

Optični adapter Keystone SC Simplex Delock

Šifra: 7930011
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov z SC Simplex priključkom...
2,67 € z DDV

Pretvornik USB - 220V 3.1A 4xUSB bel Energenie

Šifra: 2190040
Zaloga: 10+
Energenie pretvornik omogoča sočasno polnjenje štirih naprav...
10,39 € z DDV
Filtri
Sort
display