>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

EFB optični patch SM SC-SC 2m Simplex

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950098
Šifra dobavitelja: O1323.2
EAN koda: 4049759056902
7,36 € z DDV
decrease increase

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 2 m
Rumene barve

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 2 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.0200
Teža bruto v kg: 0.0310
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus I člen spojnik RJ45 UTP CAT5e plastik AT-A 8/8

Šifra: 9060004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 spojni I člen UTP CAT.5e, za spajanje dveh RJ45 kablov, plastično ohišje...
0,74 € z DDV

Tenda stikalo Giga 5-port SG105

Šifra: 9104055
Zaloga: 10+
Tenda 5 portno giga stikalo SG105, samodejno prilagajanje hitrosti prenosov med vhodi za optimalno učinkovitost. Stikalo omogoča prenos podatkov do 10/100/1000 Mb/s hitrosti in ima 2000MBps prepustnosti med vrati.
17,98 € z DDV

Digitus telefonski kabel spirala 0,3m (2,0m) črn

Šifra: 8534001
Zaloga: 10+
Digitus spiralna telefonska vrvica za povezavo slušalke z telefonom , vmesnik 2x RJ10, 4 žilni, vezava 1:1, dolžina raztegnjenega kabla 2 m.
2,59 € z DDV

Digitus telefonski kabel spirala 0,6m (4,0m) črn

Šifra: 8534004
Zaloga: 0
Dobava: 27.06.2024
Digitus spiralna telefonska vrvica za povezavo slušalke z telefonom , vmesnik 2x RJ10, 4 žilni, vezava 1:1, dolžina raztegnjenega kabla 4 m.
3,07 € z DDV

Tenda dostopna točka Wi-Fi 300Mb repeater A9

Šifra: 9108047
Zaloga: 10+
Tenda brezžična dostopna točka A9 - brezžični N300 Universal Range Extender / Repeater izboljšuje - podaljšuje brezžično povezavo doma ali v službi. Namestitev je enostavna preko WPS tipke, brez dodatnih gonilnikov ali programske opreme.
21,41 € z DDV

Tenda stikalo Giga 8-port SG108

Šifra: 9104056
Zaloga: 10+
Tenda 8 portno giga stikalo SG108 ima samodejno prilagajanje hitrosti prenosov med vrati za optimalno učinkovitost. Stikalo omogoča prenos podatkov do 10/100/1000 Mb/s hitrosti in ima 16Gb/s prepustnosti med vrati.
28,01 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display