Išči

Stikalo Giga 48cm 24x RJ45 24x PoE 2x SFP+ USW-Pro-24-POE Unifi Gen2 Ubiquiti

Ubiquiti stikalo USW-Pro-24-POE Unifi Gen2 je v celoti upravljano PoE++ gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 3
Brezplačna dostava
Šifra: 9104126
Šifra dobavitelja: UBNT-USW-Pro-24-POE
1.065,67 € z DDV
decrease increase

UniFi PoE Switch Pro Gen2 je v celoti upravljano PoE++ Gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov. Stikalo ponuja avtomatsko zaznavanje 802.3af/at/bt PoE naprav za poenostavitev infrastrukture.

UniFi Controller programska oprema omogoča administratorjem konfiguriranje in spremljanje UniFi stikala in drugih UniFi naprav z grafičnim vmesnikom. Na voljo je za brezplačni prenos preko www.ui.com. Le z ene lokacije lahko upravljate celo več lokacij, ki s med seboj ločene s svojimi konfiguracijami, podatki, statistikami in administratorskimi računi.

Vgradnja v 48cm (19˝) komunikacijsko omaro (1U) s priloženimi vijaki.

Konfiguracija stikala preko UniFi:
• načini delovanja (switching, mirroring, ali aggregate) na port
• Network/VLAN konfiguracija
• Jumbo frame and flow control services
• omrežne nastavitve
• Storm control nastavitve na port
• Spanning tree konfiguracija

Status za vsak port ločeno
• hitrost povezave in duplex način
• TX/RX data rate
• Network/VLAN nastavitve

Tehnične specifikacije
24x 10/100/1000 RJ45 priključki
2x SFP+ priključka
Reset gumb
1.3" barvni zaslon na dotik
Prepustnost: 44 Gbps
Zmogljivost preklapljanja 88 Gbps
Število paketov na sekundo: 65,472 Mpps
Podpira PoE+ do 32W / priključek (Port 1 - 16) in PoE++ do 64W / priključek (Port 17 - 24)
Poraba stikala s PoE do 450W. PoE++ podpira 802.3af/at/bt, maksimalna moč za PoE je 400W.
16x PoE 802.3af/at izhodni priključek
8x PoE 802.3af/at/bt izhodni priključek
802.3af/at - (Pins 1, 2+; 3, 6-)
802.3bt - (Pair A 1, 2+; 3, 6-) (Pair B 4, 5+; 7, 8-)
Temperaturno območje delovanja: -5°C do 40°C, Vlažnost 10-90% brez kondenza
Napajanje:
100 ~ 240VAC / 50 ~ 60 Hz s priloženim napajalnim kablom
52VDC / 7.69A ; 11.5VDC / 2.61A preko USP RPS DC priključka

Paket vsebuje
1x Stikalo, 1x Napajalni kabel, 1x Vijaki za vgradnjo, 1x Navodila

UniFi PoE Switch Pro Gen2 je v celoti upravljano PoE++ Gigabit stikalo, ki zagotavlja robustno delovanje in pametno preklapljanje za rastoča omrežja. Ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov. Stikalo ponuja avtomatsko zaznavanje 802.3af/at/bt PoE naprav za poenostavitev infrastrukture.

UniFi Controller programska oprema omogoča administratorjem konfiguriranje in spremljanje UniFi stikala in drugih UniFi naprav z grafičnim vmesnikom. Na voljo je za brezplačni prenos preko www.ui.com. Le z ene lokacije lahko upravljate celo več lokacij, ki s med seboj ločene s svojimi konfiguracijami, podatki, statistikami in administratorskimi računi.

Vgradnja v 48cm (19˝) komunikacijsko omaro (1U) s priloženimi vijaki.

Konfiguracija stikala preko UniFi:
• načini delovanja (switching, mirroring, ali aggregate) na port
• Network/VLAN konfiguracija
• Jumbo frame and flow control services
• omrežne nastavitve
• Storm control nastavitve na port
• Spanning tree konfiguracija

Status za vsak port ločeno
• hitrost povezave in duplex način
• TX/RX data rate
• Network/VLAN nastavitve

Tehnične specifikacije
24x 10/100/1000 RJ45 priključki
2x SFP+ priključka
Reset gumb
1.3" barvni zaslon na dotik
Prepustnost: 44 Gbps
Zmogljivost preklapljanja 88 Gbps
Število paketov na sekundo: 65,472 Mpps
Podpira PoE+ do 32W / priključek (Port 1 - 16) in PoE++ do 64W / priključek (Port 17 - 24)
Poraba stikala s PoE do 450W. PoE++ podpira 802.3af/at/bt, maksimalna moč za PoE je 400W.
16x PoE 802.3af/at izhodni priključek
8x PoE 802.3af/at/bt izhodni priključek
802.3af/at - (Pins 1, 2+; 3, 6-)
802.3bt - (Pair A 1, 2+; 3, 6-) (Pair B 4, 5+; 7, 8-)
Temperaturno območje delovanja: -5°C do 40°C, Vlažnost 10-90% brez kondenza
Napajanje:
100 ~ 240VAC / 50 ~ 60 Hz s priloženim napajalnim kablom
52VDC / 7.69A ; 11.5VDC / 2.61A preko USP RPS DC priključka

Paket vsebuje
1x Stikalo, 1x Napajalni kabel, 1x Vijaki za vgradnjo, 1x Navodila

Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 12x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901005
Zaloga: 5
Leviton optični kabel, 12 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,96 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m siv KELine

Šifra: 9030132
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
2,50 € z DDV

Modul Cat.6A 10G FTP toolless DC Leviton

Šifra: 9090008
Zaloga: 10+
Leviton modul Cat.6A 10G FTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, sive barve...
9,10 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m Leviton moder LSOH

Šifra: 9026012
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,22 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m Leviton moder LSOH

Šifra: 9026017
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,86 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,14 € z DDV
Filtri
Sort
display