Išči

Mikrotik stikalo Giga 8-port 8xPoE 2xSFP+ CSS610-8P-2S+IN

CSS610-8P-2S+IN je eno najbolj zaokroženih stikal na trgu. Popoln je za najrazličnejše nastavitve: od domačih omrežij in majhnih pisarn do hotelov, klicnih centrov itd. Edinstvena kombinacija velikosti, funkcij in cene ponuja neverjeten potencial razširljivosti. Na voljo sta dve vrati SFP+ za 10-gigabitno optično povezljivost in osem gigabitnih ethernetnih vrat z izhodom 802.3af/at PoE...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 9104162
Šifra dobavitelja: CSS610-8P-2S+IN
EAN koda: 4752224007216
264,37 € z DDV
decrease increase

 

CSS610-8P-2S+IN je eno najbolj zaokroženih stikal na trgu. Popoln je za najrazličnejše nastavitve: od domačih omrežij in majhnih pisarn do hotelov, klicnih centrov itd. Edinstvena kombinacija velikosti, funkcij in cene ponuja neverjeten potencial razširljivosti.

 

Na voljo sta dve vrati SFP+ za 10-gigabitno optično povezljivost in osem gigabitnih mrežnih priključkov z izhodom 802.3af/at PoE.

 

To stikalo je namenjeno lepim in enostavnim nastavitvam. Kompaktna oblika pomeni lažje pošiljanje in rokovanje, medtem ko lahek SwOS pomeni lažjo konfiguracijo. To stikalo lahko konfigurirate celo v spletnem brskalniku! Omogoča vam vso osnovno funkcionalnost upravljanega stikala in še več: upravljate lahko posredovanje od vrat do vrat, nadzor broadcast storm-a, uporabite filtre MAC, konfigurirate omrežja VLAN, zrcalite promet, uporabite omejitve pasovne širine in celo prilagodite nekatere MAC in Polja glave IP.

 

Toda pravi blagoslov je kombinacija SFP+ in PoE-out mrežnih priključkov. S to nastavitvijo lahko počnete vse vrste stvari z majhnim proračunom. CSS610 ima impresiven skupni izhodni proračun PoE 140 W, tako da ga lahko uporabljate tudi v najbolj intenzivnih scenarijih – kot so hoteli, konferenčne dvorane ali klicni centri! Uporabite priključke PoE-out za povezavo IP-telefonov, medtem ko vrata SFP+ povežejo vaš primarni strežnik s ponudnikom internetnih storitev. Ali pa napajajte kup omrežnih kamer in takoj naložite posnetke v oblak. In hkrati upravljajte gručo brezžičnih dostopnih točk. Prav tako razširljivost ni več problem. Z našimi cenami si lahko privoščite stikalo v vsakem nadstropju!

 

Specifikacije

Šifra izdelka: CSS610-8P-2S+IN

Operacijski sistem: SwitchOS Lite

Velikost pomnilnika 64 KB

Vrsta shranjevanja FLASH

MTBF Približno 200'000 ur pri 25C

Preizkušena temperatura okolice -40°C do 70°C

 

Napajanje

Število AC vhodov: 1

AC vhodno območje: 100-240

Število DC vhodov: 1 (DC jack)

Vhodna napetost vtičnice: DC 48-57 V

Največja poraba energije: 162 W

Maksimalna poraba energije brez priključkov: 12 W

Vrsta hlajenja: Pasivno

 

PoE izhod

PoE-izhod priključki: Ether1-Ether8

PoE izhod standard 802.3af/at

Največji izhod na priključek (vhod 18-30 V) 1000 mA

Največji izhod na priključek (vhod 30-57 V) 625 mA

Skupna izhodna moč 140W

 

 

Paket vsebuje:

1x Mrežno PoE stikalo, 1x komplet nosilcev in vijakov za pritrditev v kabinet, 1x napajalni kabel

 

CSS610-8P-2S+IN je eno najbolj zaokroženih stikal na trgu. Popoln je za najrazličnejše nastavitve: od domačih omrežij in majhnih pisarn do hotelov, klicnih centrov itd. Edinstvena kombinacija velikosti, funkcij in cene ponuja neverjeten potencial razširljivosti.

 

Na voljo sta dve vrati SFP+ za 10-gigabitno optično povezljivost in osem gigabitnih mrežnih priključkov z izhodom 802.3af/at PoE.

 

To stikalo je namenjeno lepim in enostavnim nastavitvam. Kompaktna oblika pomeni lažje pošiljanje in rokovanje, medtem ko lahek SwOS pomeni lažjo konfiguracijo. To stikalo lahko konfigurirate celo v spletnem brskalniku! Omogoča vam vso osnovno funkcionalnost upravljanega stikala in še več: upravljate lahko posredovanje od vrat do vrat, nadzor broadcast storm-a, uporabite filtre MAC, konfigurirate omrežja VLAN, zrcalite promet, uporabite omejitve pasovne širine in celo prilagodite nekatere MAC in Polja glave IP.

 

Toda pravi blagoslov je kombinacija SFP+ in PoE-out mrežnih priključkov. S to nastavitvijo lahko počnete vse vrste stvari z majhnim proračunom. CSS610 ima impresiven skupni izhodni proračun PoE 140 W, tako da ga lahko uporabljate tudi v najbolj intenzivnih scenarijih – kot so hoteli, konferenčne dvorane ali klicni centri! Uporabite priključke PoE-out za povezavo IP-telefonov, medtem ko vrata SFP+ povežejo vaš primarni strežnik s ponudnikom internetnih storitev. Ali pa napajajte kup omrežnih kamer in takoj naložite posnetke v oblak. In hkrati upravljajte gručo brezžičnih dostopnih točk. Prav tako razširljivost ni več problem. Z našimi cenami si lahko privoščite stikalo v vsakem nadstropju!

 

Specifikacije

Šifra izdelka: CSS610-8P-2S+IN

Operacijski sistem: SwitchOS Lite

Velikost pomnilnika 64 KB

Vrsta shranjevanja FLASH

MTBF Približno 200'000 ur pri 25C

Preizkušena temperatura okolice -40°C do 70°C

 

Napajanje

Število AC vhodov: 1

AC vhodno območje: 100-240

Število DC vhodov: 1 (DC jack)

Vhodna napetost vtičnice: DC 48-57 V

Največja poraba energije: 162 W

Maksimalna poraba energije brez priključkov: 12 W

Vrsta hlajenja: Pasivno

 

PoE izhod

PoE-izhod priključki: Ether1-Ether8

PoE izhod standard 802.3af/at

Največji izhod na priključek (vhod 18-30 V) 1000 mA

Največji izhod na priključek (vhod 30-57 V) 625 mA

Skupna izhodna moč 140W

 

 

Paket vsebuje:

1x Mrežno PoE stikalo, 1x komplet nosilcev in vijakov za pritrditev v kabinet, 1x napajalni kabel

Teža neto v kg: 0.3000
Teža bruto v kg: 0.4500
Dimenzije: 200 x 167.1 x 46 mm
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

I člen spojnik RJ45 FTP CAT5e za panel Digitus

Šifra: 9705004
Zaloga: 0
Dobava: 09.02.2023
Digitus RJ45 spojni I člen FTP CAT.5, za spajanje dveh RJ45 kablov, možnost vgradnjo v modularni panel, oklopljen, kovinsko ohišje...
2,93 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m bel Digitus

Šifra: 9025190
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,57 € z DDV

SBOX adapter HDMI M VGA Ž HD15 aktivni na kablu 15cm

Šifra: 9704056
Zaloga: 10+
Adapter HDMI-VGA za pretvarjanje digitalnega HDMI v analogni VGA signal...
9,66 € z DDV

Triton matica vijak podložka set/20kos RAX-MO-X09-X1

Šifra: 9417012
Zaloga: 10+
Toten set za pritjevanje opreme v komunikacijske omare z vijakom, podložko in matico iz jekla...
8,37 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/SC 3m Digitus

Šifra: 7909045
Zaloga: 0
Dobava: 09.02.2023
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,50 € z DDV

Optični panel rack SC 12x adapter opt. kaseta Pigtails OS2 Digitus

Šifra: 7940026
Zaloga: 10+
Digitus optični panel 48cm (19") za kabinete z pigtails OS2, material jeklo, sive barve...
143,81 € z DDV
Filtri
Sort
display