>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Digitus optični patch MM LC/SC 10m OM3

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 10m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 5
Šifra: 7950118
Šifra dobavitelja: DK-2532-10/3
EAN koda: 4016032249627
14,01 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice
LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 10m
Modre barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice
LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Dolžina 10m
Modre barve

Garancija: 12 mesecev

Teža: 0.190kg

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus optični patch MM LC/LC 3m OM4

Šifra: 7950010
Zaloga: 0
Dobava: 30.05.2024
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,62 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/SC 3m OM3

Šifra: 7950007
Zaloga: 8
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,54 € z DDV

EFB konektor RJ12 pak/100

Šifra: 9080014
Zaloga: 10
EFB RJ12 konektor, telefonski konektor , RJ12 6 žilni, plastično, prozorno ohišje...
11,37 € z DDV

Digitus zaščita za RJ45 konektorje siva A-MOT/E 8/8 (pak/100)

Šifra: 7810001
Zaloga: 0
Dobava: 13.06.2024
Digitus mehka zaščitna plastika, primerena za FTP in UTP konektorje, za okrogli kabel...
15,37 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/SC 5m OM3

Šifra: 7950117
Zaloga: 9
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 5m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
11,03 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display