Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC 40m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 40m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 2
Šifra: 7950086
Šifra dobavitelja: O0310.40
EAN koda: 4049759120559
39,86 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 40 m, oranžne barve

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 40 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.3200
Teža bruto v kg: 0.3320
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik USB - 1xSerial DB09 Aten

Šifra: 9724045
Zaloga: 10+
Aten RS-232 je kvaliteten pretvornik iz USB na serijski RS232 vmesnik ...
23,72 € z DDV

Stikalo Giga 05x RJ45 1x SFP Mikrotik RB260GSP

Šifra: 9104064
Zaloga: 0
Dobava: 27.06.2022
Mikrotik RB260GSP je gigabitno stikalo s 5x gigabitnimi porti in 1x SFP kletko s podporo DDMI. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna ter omogoča senzor voltaže in temperature...
66,84 € z DDV

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

Šifra: 7948021
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit S-RJ01, prenos do 1.25 Gbps do dolžine 100m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev in vsebuje 1x gigabitni vhod in omogoča varnostni zaklep modula...
31,62 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 20m EFB

Šifra: 7950083
Zaloga: 10+
EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 20m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
28,07 € z DDV
Filtri
Sort
display