Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC 20m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 20m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 3
Šifra: 7950083
Šifra dobavitelja: O0310.20
EAN koda: 4049759022358
22,69 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 20 m, oranžne barve

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 20 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.1500
Teža bruto v kg: 0.1630
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,25m zelen Digitus

Šifra: 9030162
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m zelen Digitus

Šifra: 9030103
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909020
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,50 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U 40x60 mm Digitus siv

Šifra: 9485024
Zaloga: 10+
Digitus organizator kablov 1U za vgradnjo v 48cm (19") komunikacijsko omaro, dimenzije 40x60 mm...
15,25 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 15m Digitus

Šifra: 7950035
Zaloga: 5
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 15m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
17,42 € z DDV

Matica, vijak, podložka (set/20kos) Triton

Šifra: 9417012
Zaloga: 10+
Toten set za pritjevanje opreme v komunikacijske omare z vijakom, podložko in matico iz jekla...
6,98 € z DDV
Filtri
Sort
display