Išči

Optični patch SM PK-9 LC/LC 40m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 40m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950078
Šifra dobavitelja: O0350.40
EAN koda: 4049759147464
33,99 € z DDV
decrease increase

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - LC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 40 m
Rumene barve

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - LC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 40 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.2700
Teža bruto v kg: 0.2890
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display