.

>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<

 .

Osebni prevzem ali dostava   Paketnik Direct4.me      Kontakt   Promo kode

 
Išči

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 25Giga Singlemode XS+31LC10D

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 25Giga, singlemode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost XS+31LC10D Omogoča prenos do 25 Gpbs za optične razdalje do 10 km s podporo DDM...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 14-21 dni
Brezplačna dostava
Šifra: 9803102
Šifra dobavitelja: XS+31LC10D
EAN koda: 3830056435283
138,71 € z DDV
decrease increase

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 25 Gbps, valovna širina 1310nm, za optične razdalje do 10km s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) UPC - Single mode
Podprte hitrosti prenosa: 1G / 10G / 25G
Moč oddajanja: Minimum -7 dBm, Maksimum 2 dBm
Moč sprejemanja: -12 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 25 Gbps, valovna širina 1310nm, za optične razdalje do 10km s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) UPC - Single mode
Podprte hitrosti prenosa: 1G / 10G / 25G
Moč oddajanja: Minimum -7 dBm, Maksimum 2 dBm
Moč sprejemanja: -12 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Teža neto v kg: 0.1200
Teža bruto v kg: 0.1400
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus kabel HDMI 2m UHD 4K AK-330107-020-S

Šifra: 8552012
Zaloga: 10+
Digitus mrežni (ethernet) 4K HDMI kabel za digitalno multimedijsko povezavo in internet do 100Mbps, dolžine 2m...
5,25 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.5e 2m siv

Šifra: 9025195
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,29 € z DDV

Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Giga S-RJ01

Šifra: 7948021
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit S-RJ01, prenos do 1.25 Gbps do dolžine 100m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev in vsebuje 1x gigabitni vhod in omogoča varnostni zaklep modula...
33,90 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.6 2m črn

Šifra: 9030138
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,06 € z DDV

Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga S+RJ10

Šifra: 7948018
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik S+RJ10 RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga, prenos do 10 Gbps in 200m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Vsebuje 1x gigabitni vhod ter omogoča varnostni zaklep modula...
81,86 € z DDV

Leviton optični patch SM PK-9 LC-LC 3m Duplex VPC-S2D1LCLC0030

Šifra: 7909016
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m Duplex rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
17,79 € z DDV
Filtri
Sort
display