Išči

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 25Giga Singlemode Mikrotik XS+31LC10D

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 25Giga, singlemode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost XS+31LC10D Omogoča prenos do 25 Gpbs za optične razdalje do 10 km s podporo DDM...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 7
Šifra: 9803102
Šifra dobavitelja: XS+31LC10D
EAN koda: 3830056435283
133,98 € z DDV
decrease increase

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 25 Gbps, pasovna širina 1310nm, za optične razdalje do 10km s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Single mode
Moč oddajanja: Minimum -7 dBm, Maksimum 2 dBm
Moč sprejemanja: -14.4 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 25 Gbps, pasovna širina 1310nm, za optične razdalje do 10km s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Single mode
Moč oddajanja: Minimum -7 dBm, Maksimum 2 dBm
Moč sprejemanja: -14.4 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Teža neto v kg: 0.1200
Teža bruto v kg: 0.1400
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display