>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

EFB optični patch SM SC/APC-SC/APC 1m

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 5
Šifra: 7950092
Šifra dobavitelja: O0944.1
EAN koda: 4049759056698
5,53 € z DDV
decrease increase

EFB optični patch kabel OS2 9/125 µ
Dolžina 1 m, LSZH Halogen free kabel
1 žilni - simplex, 9 µm, singlemodni
Premer kabla 3,0mm
Tip priklopa: SC / APC vmesnik pod 8°
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Barva: rumena / zeleni konektoriji

EFB optični patch kabel OS2 9/125 µ
Dolžina 1 m, LSZH Halogen free kabel
1 žilni - simplex, 9 µm, singlemodni
Premer kabla 3,0mm
Tip priklopa: SC / APC vmesnik pod 8°
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Barva: rumena / zeleni konektoriji

Teža neto v kg: 0.0200
Teža bruto v kg: 0.0250
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus patch UTP CAT.6 0,5m moder

Šifra: 9030085
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo.
1,55 € z DDV

KELine modul CAT.6 UTP toolless KEJ-C6-U-TL

Šifra: 9090029
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, hitrosti do 1Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
2,50 € z DDV

Digitus modul CAT.6 UTP DN-93601

Šifra: 9020007
Zaloga: 10+
Digitus modul CAT.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, za trdo in mehko žilne kable, barva črna.
2,07 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.6 1m moder

Šifra: 9030100
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo.
2,01 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.5e 0,5m moder

Šifra: 9025178
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo.
1,55 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.6 3m moder

Šifra: 9030147
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo.
2,73 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display