Išči

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 3m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7950094
Šifra dobavitelja: O0944.3
EAN koda: 4049759056728
7,26 € z DDV
decrease increase

EFB optični patch kabel OS2 9/125 µ
Dolžina 3m, LSZH Halogen free kabel
1 žilni - simplex, 9 µm, singlemodni
Premer kabla 3,0mm
Tip priklopa: SC / APC vmesnik pod 8°
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Barva: rumena / zeleni konektoriji

EFB optični patch kabel OS2 9/125 µ
Dolžina 3m, LSZH Halogen free kabel
1 žilni - simplex, 9 µm, singlemodni
Premer kabla 3,0mm
Tip priklopa: SC / APC vmesnik pod 8°
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Barva: rumena / zeleni konektoriji

Teža neto v kg: 0.0300
Teža bruto v kg: 0.0380
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display