Išči

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 2m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 6
Šifra: 7950093
Šifra dobavitelja: O0944.2
EAN koda: 4049759056711
8,04 € z DDV
decrease increase

EFB optični patch kabel OS2 9/125 µ
Dolžina 2m, LSZH Halogen free kabel
1 žilni - simplex, 9 µm, singlemodni
Premer kabla 3,0mm
Tip priklopa: SC / APC vmesnik pod 8°
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Barva: rumena / zeleni konektoriji

EFB optični patch kabel OS2 9/125 µ
Dolžina 2m, LSZH Halogen free kabel
1 žilni - simplex, 9 µm, singlemodni
Premer kabla 3,0mm
Tip priklopa: SC / APC vmesnik pod 8°
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Barva: rumena / zeleni konektoriji

Teža neto v kg: 0.0290
Teža bruto v kg: 0.0350
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 3m EFB

Šifra: 7950094
Zaloga: 2
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
8,24 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m siv Digitus

Šifra: 9025182
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,88 € z DDV

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 5m EFB

Šifra: 7950095
Zaloga: 4
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 5m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
8,43 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 0
Dobava: 06.10.2022
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,57 € z DDV

Modul Cat.6A 10G FTP toolless Digitus

Šifra: 9090007
Zaloga: 10+
Digitus modul Cat.6A 10G FTP, standardni vmesnik RJ45, za trdo ali mehko žilne kable, primeren za zidne ali talne doze...
5,16 € z DDV

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 1m EFB

Šifra: 7950092
Zaloga: 7
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
7,41 € z DDV
Filtri
Sort
display