Išči

PoE - napajanje preko UTP GIGA Pasivni stenski GPEN11 Mikrotik

Mikrotik PoE napajalnik GPEN11 omogoča namestitev na steno in napajanje različnih izdelkov Mikrotik. Gre za koncept, kateri cilj je postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.Vsebuje 2x gigabitna vhoda in 1x DC jack konektor...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 9130001
Šifra dobavitelja: GPEN11
EAN koda: 3830056434743
12,93 € z DDV
decrease increase

Mikrotik PoE napajalnik omogoča namestitev na steno in napajanje različnih izdelkov Mikrotik. GPEN11 je del GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network) koncepta, kateri cilja postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.
Na sprednji strani ima namenski prostor za nalepko ponudnika internetnih storitev.
Dimenzije nalepke: 6,6x2,54cm

Tehnične specifikacije:
2x 10/100/1000 RJ45 priključka
1x DC jack
Vhodno napajanje: 12-57 V DC
Izhodno napajanje: pasivni PoE 12-57 V
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 70°C
Dimenzije: 92mm x 104mm x 24mm

Paket vsebuje:
1x PoE napajalnik, 1x komplet vijakov

Mikrotik PoE napajalnik omogoča namestitev na steno in napajanje različnih izdelkov Mikrotik. GPEN11 je del GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network) koncepta, kateri cilja postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.
Na sprednji strani ima namenski prostor za nalepko ponudnika internetnih storitev.
Dimenzije nalepke: 6,6x2,54cm

Tehnične specifikacije:
2x 10/100/1000 RJ45 priključka
1x DC jack
Vhodno napajanje: 12-57 V DC
Izhodno napajanje: pasivni PoE 12-57 V
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 70°C
Dimenzije: 92mm x 104mm x 24mm

Paket vsebuje:
1x PoE napajalnik, 1x komplet vijakov

Teža neto v kg: 0.1800
Teža bruto v kg: 0.2000
Pakiranje v kartonu: 30
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 2m bel Digitus

Šifra: 9025201
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 450Mb Zunanja NBE-5AC-GEN2 NanoBeam UBIQUITI

Šifra: 9108065
Zaloga: 8
Brezžična dostopna točka NanoBeam 5AC Gen2 za zunanjo uporabo usmerja RF energijo v ožjih snopih. Ker se usmeri v eno smer, lahko blokira ali filtrira motnje, kar izboljša odpornost proti motnjam...
115,42 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Usmerjevalnik 5xRJ45 10/100/1000 RB960PGS hEX PoE Mikrotik

Šifra: 9106016
Zaloga: 10+
Profesionalni usmerjevalnik Mikrotik hEX PoE RB960PGS, ima 5x gigabitnih vhodov, klasični USB tip-A in SFP kletko s podporo za DDMI za povezavo z optičnim omrežjem. Pozabite na dodatne napajalnike in kable, saj priključki 2-5 lahko napajajo druge PoE naprave. Najvišji tok je 1A na posamezni priključek. Usmerjevalnik ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
81,67 € z DDV

PoE - prenapetostna zaščita RJ45 RBGESP Mikrotik

Šifra: 9130002
Zaloga: 10+
Mikrotik RJ45 RBGESP je gigabitna prenapetostna zaščita, namenjena zaščiti omrežja pred udari strel in prenapetostnih udarov, zaščita je namenjena tudi zunanji uporabi in ima ločen ozemljitveni kabel. Vsebuje 1x RJ45 ženski in moški vmesnik in ESD/EMP zaščito.
14,52 € z DDV
Filtri
Sort
display