Išči

PoE - napajanje preko UTP GIGA Pasivni stenski GPEN11 Mikrotik

Mikrotik PoE napajalnik GPEN11 omogoča namestitev na steno in napajanje različnih izdelkov Mikrotik. Gre za koncept, kateri cilj je postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.Vsebuje 2x gigabitna vhoda in 1x DC jack konektor...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 4
Šifra: 9130001
Šifra dobavitelja: GPEN11
EAN koda: 3830056434743
12,93 € z DDV
decrease increase

Mikrotik PoE napajalnik omogoča namestitev na steno in napajanje različnih izdelkov Mikrotik. GPEN11 je del GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network) koncepta, kateri cilja postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.
Na sprednji strani ima namenski prostor za nalepko ponudnika internetnih storitev.
Dimenzije nalepke: 6,6x2,54cm

Tehnične specifikacije:
2x 10/100/1000 RJ45 priključka
1x DC jack
Vhodno napajanje: 12-57 V DC
Izhodno napajanje: pasivni PoE 12-57 V
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 70°C
Dimenzije: 92mm x 104mm x 24mm

Paket vsebuje:
1x PoE napajalnik, 1x komplet vijakov

Mikrotik PoE napajalnik omogoča namestitev na steno in napajanje različnih izdelkov Mikrotik. GPEN11 je del GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network) koncepta, kateri cilja postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.
Na sprednji strani ima namenski prostor za nalepko ponudnika internetnih storitev.
Dimenzije nalepke: 6,6x2,54cm

Tehnične specifikacije:
2x 10/100/1000 RJ45 priključka
1x DC jack
Vhodno napajanje: 12-57 V DC
Izhodno napajanje: pasivni PoE 12-57 V
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 70°C
Dimenzije: 92mm x 104mm x 24mm

Paket vsebuje:
1x PoE napajalnik, 1x komplet vijakov

Teža neto v kg: 0.1800
Teža bruto v kg: 0.2000
Pakiranje v kartonu: 30
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 2m bel Digitus

Šifra: 9025201
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,00 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U plastičen Toten

Šifra: 9416013
Zaloga: 1
Toten visokokakovostni plastičen organizator kablov 1U za montažo v komunikacijsko omaro...
14,46 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik 300Mb Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN 2x antena Giga

Šifra: 9116047
Zaloga: 10+
Mikrotik brezžični usmerjevalnik za SOHO uporabo deluje na frekvenci 2.4GHz do hitrosti 300 Mbit/s, vsebuje 5x gigabitnih priključkov, 5x 100Mbps priključkov, 1x SFP kletko ter 1x USB-A vmesnik. Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
126,27 € z DDV

Baterija alkalna AA 4kom Maxell

Šifra: 2120020
Zaloga: 10+
Za dolgo delovanje, splošna uporaba, velikost baterije AA / LR06, napetost 1,5 V...
2,07 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV
Filtri
Sort
display