Išči

Optični adapter I člen SC OM4 Leviton

Leviton optični SC-SC Duplex adapter za optični panel...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7930013
Šifra dobavitelja: BHCDCMM001
EAN koda: 5050268193704
5,72 € z DDV
decrease increase

Leviton optični SC-SC Duplex adapter za optični panel
Uporaben pri montaži Splice kasete
SC-SC I člen - skoznik
Multimode, Dvojni-Duplex
Material fosfor bron z zaščitnimi kapicami
Uporabite adapter z Leviton Pigtaili
Primerno za OM3, OM4,...

Leviton optični SC-SC Duplex adapter za optični panel
Uporaben pri montaži Splice kasete
SC-SC I člen - skoznik
Multimode, Dvojni-Duplex
Material fosfor bron z zaščitnimi kapicami
Uporabite adapter z Leviton Pigtaili
Primerno za OM3, OM4,...

Teža neto v kg: 0.0100
Teža bruto v kg: 0.0500
Pakiranje v kartonu: 50
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display