Search

Optics

View as Grid List
Sort by
Display per page

Najem optičnega varilnika-komplet Fitel S177A

SKU: 1201001
Stock: 0
Delivery date:
Pri nakupu naše optične mrežne opreme, vam omogočamo brezplačno izposojo kvalitetnega optičnega varilnika za 1 dan ...
97,60 € incl tax per 1 day(s)

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

SKU: 7909037
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,02 € incl tax

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

SKU: 7909038
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 2m Digitus

SKU: 7909020
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,50 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

SKU: 7909019
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,99 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 3m Digitus

SKU: 7950010
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,96 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 2m Digitus

SKU: 7950009
Stock: 9
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,88 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 10m Digitus

SKU: 7950031
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
14,20 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 2m Digitus

SKU: 7950002
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,75 € incl tax

Optični patch SM PK-9 LC/LC 10m Digitus

SKU: 7909042
Stock: 5
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,85 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/ST 2m Digitus

SKU: 7909032
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,45 € incl tax

Optični patch SM PK-9 LC/LC 5m Digitus

SKU: 7909040
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,04 € incl tax

Optični patch SM PK-9 LC/LC 3m Digitus

SKU: 7909039
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,52 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 3m Digitus

SKU: 7950003
Stock: 0
Delivery date: 7 dni
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,37 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 3m Digitus

SKU: 7909021
Stock: 7
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,70 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 1m Digitus

SKU: 7950001
Stock: 8
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,99 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-ST 2m Leviton

SKU: 7903043
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
12,08 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/ST 1m Digitus

SKU: 7909031
Stock: 4
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,10 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC 2m Digitus

SKU: 7909026
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,33 € incl tax

Optični patch SM PK-9 LC/SC 2m Digitus

SKU: 7909044
Stock: 10
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,68 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 5m Digitus

SKU: 7950004
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,49 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/ST 3m Digitus

SKU: 7909033
Stock: 5
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,58 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 1m Digitus

SKU: 7950008
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,44 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/SC 1m Digitus

SKU: 7909025
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,77 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC/LC 10m Digitus

SKU: 7909024
Stock: 7
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
12,87 € incl tax

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m KELine (ITU-T G.652.D)

SKU: 7950047
Stock: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,26 € incl tax

Optični patch MM 50.0 ST/ST 2m Digitus

SKU: 7903038
Stock: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,36 € incl tax

Optični patch MM 50.0 SC/SC 2m Digitus

SKU: 7904020
Stock: 5
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,30 € incl tax

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m Leviton

SKU: 7909058
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,71 € incl tax

Optični patch SM PK-9 SC/SC 2m Digitus

SKU: 7950030
Stock: 5
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,26 € incl tax

Optični patch MM 50.0 SC/SC 1m Digitus

SKU: 7904019
Stock: 9
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,82 € incl tax

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m Duplex Leviton

SKU: 7909002
Stock: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
26,11 € incl tax
banner

Filter by:

Clear All
Close
Filters
Sort
display