Search

Converters

View as Grid List
Sort by
Display per page

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

SKU: 7948007
Stock: 10+
Digitus mrežni pretvornik UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
44,84 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

SKU: 7948008
Stock: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
23,31 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

SKU: 7948001
Stock: 6
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
17,60 € incl tax

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

SKU: 9102017
Stock: 10+
Digitus mrežni pretvornik UTP, multimode, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 500m...
106,81 € incl tax

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

SKU: 9102020
Stock: 10+
Digitus mrežni pretvornik UTP, podpira single mode optične povezave, črna barva ohišja, pasivno hlajenje, prenos podatkov do 100Mbps...
45,75 € incl tax

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen RBFTC11 Mikrotik

SKU: 7948011
Stock: 6
Mikrotik pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP, podpira 1.25G, podpira aktivni PoE ali pasivni PoE...
38,36 € incl tax

Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

SKU: 7948005
Stock: 8
Digitus mrežni pretvornik UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik za dvojni multimode ST kabel, razdalja do 2km, automatski polni in pol-duplex način...
47,15 € incl tax

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

SKU: 7948002
Stock: 10
Digitus mrežni pretvornik UTP, singlemode, črna barva, pasivno hlajenje, kovinsko ohišje, vgrajenih 2MB predpomnilnika, podpira single mode optične povezave...
112,18 € incl tax

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

SKU: 7948016
Stock: 10
Mikrotik kabel SFP+, kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 3m...
41,57 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

SKU: 7948017
Stock: 8
Ubiquit pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
23,14 € incl tax

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

SKU: 7948006
Stock: 3
Digitus mrežni pretvornik UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik, razdalja do 80km, polni in pol-duplex način...
85,34 € incl tax

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

SKU: 7948010
Stock: 8
Mikrotik kabel SFP+, kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 1m...
30,79 € incl tax

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

SKU: 7948021
Stock: 8
Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
29,04 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

SKU: 7948015
Stock: 6
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, multimode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost...
58,50 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

SKU: 9102014
Stock: 4
Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost...
29,04 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

SKU: 7948009
Stock: 7
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, singlemode, prenos do 1.25 Gbps, rnostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
70,63 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G (set/2kos)

SKU: 7948020
Stock: 4
Ubiquit pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, singlemode, Enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
30,65 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G (set/2kos)

SKU: 7948022
Stock: 4
Ubiquit pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
50,14 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

SKU: 7948012
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
Delock Mini GBIC SFP, enostavna namestitev, standardna velikost, single mode, prenos do 1.25 Gbps...
35,01 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-10G (set/2kos)

SKU: 7948027
Stock: 4
Ubiquit pretvornik FO SFP+ Mini-GBIC gigabit, singlemode, Enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
111,81 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1310/RX1550 Digitus

SKU: 9102018
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
Digitus pretvornik FO modul za stikala SFP Mini-GBIC SM, enostavna namestitev, standardna velikost, singlemode...
30,87 € incl tax

Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SFP prazen Digitus Multimode/Singlemode

SKU: 7948026
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
DIGITUS Mrežni pretvornik Optika - Optika, (prazni SFP kletki)...
75,58 € incl tax

Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SC Digitus Multimode/Singlemode

SKU: 7948025
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
DIGITUS Mrežni pretvornik za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko singlemode optičnega kabla in multimode...
63,84 € incl tax

Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

SKU: 9102006
Stock: 5
Mfico pretvornik FO -RS232, doseg 2 km, serijski DB9 vmesnik...
12,14 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550/RX1310 Digitus

SKU: 9102016
Stock: 1
Digitus pretvornik FO Modul za stikala SFP Mini-GBIC SM, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 155 Mbps...
37,72 € incl tax

Kabel SFP+ 5m aktivni Mikrotik

SKU: 7948028
Stock: 4
Mikrotik kabel SFP+, kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 5m...
50,54 € incl tax

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Delock

SKU: 7948019
Stock: 0
Delivery date: 5-7 days
Delock pretvornik RJ45 SFP mini, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
67,83 € incl tax

Pretvornik FO-FO 10/100 SC Digitus Multimode/Singlemode

SKU: 7948024
Stock: 2
DIGITUS Mrežni pretvornik za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko singlemode optičnega kabla in multimode optičnega kabla...
55,51 € incl tax

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

SKU: 7948018
Stock: 1
Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga, prenos do 10 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
66,01 € incl tax

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

SKU: 7948014
Stock: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, singlemode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost...
145,74 € incl tax
banner
Filters
Sort
display